Call of Duty: Modern Warfare II - pierwszy gameplay

Activision pokazało pierwszy gameplay z tegorocznej odsłony serii Call of Duty, czyli Modern Warfare II.

@ 09.06.2022, 20:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Modern Warfare II - pierwszy gameplay

Myślę, że nie umknęła Wam wczorajsza oficjalna prezentacja Call of Duty: Modern Warfare II. Jeśli z jakiegoś powodu nie mieliście okazji się z nią zapoznać, zróbcie to w tym momencie, a potem wróćcie tu. Podczas Summer Game Fest ujawniono bowiem pierwszy materiał ukazujący czystą rozgrywkę z najnowszego dzieła studia Infinity Ward.

Bez większego zaskoczenia, Call of Duty: Modern Warfare II upakowane jest oczywiście akcją. W trakcie gameplayu widzimy oddział głównego bohatera infiltrujący statek. Gra śmiga na całkiem nowym silniku graficznym i faktycznie widać, że oprawa jest lepsza. Modele postaci zdają się być bardziej szczegółowe, tekstury ostrzejsze, a ponadto nie brakuje rozmaitych efektów specjalnych.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare II zapowiedzieli też zaawansowaną fizykę. Fale miotające statkiem, przewalające się przez pokład kontenery. Wszystko jest podobno realizowane w czasie rzeczywistym i jest nieprzewidywalne. Czy faktycznie tak jest/będzie? Przekonamy się po premierze, którą zapowiedziano na 28 października. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation i Xbox.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   15:27, 10.06.2022
Oby tylko kampania była dłuższa niż w 2 poprzednich odsłonach. Uśmiech No i oczywiście najważniejszy tryb przetrwanie z prawdziwymi żołnierzami! Szczerze mówiąc wojna izombie to słabe połączenie które jednak jest najczęściej stosowane w przypadku tej serii