Zobaczcie rozgrywkę w Horizon Call of the Mountain

Horizon Call of the Mountain to gra dedykowana goglom PlayStation VR2. Została ona wreszcie oficjalnie zaprezentowana.

@ 03.06.2022, 11:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Zobaczcie rozgrywkę w Horizon Call of the Mountain

Podczas minionego już State of Play zaprezentowano jedną z najważniejszych gier, mających zadebiutować na PlayStation VR2. Chodzi oczywiście o Horizon Call of the Mountain, czyli nowy projekt studia Guerrilla Games rozgrywający się w uniwersum, którego główną bohaterką jest Aloy.

Z tego, co widać, Horizon Call of the Mountain pełne będzie akcji. Nacisk położono na dwa elementy: wspinaczkę oraz pojedynkowanie się. Oba pokazano oczywiście na zwiastunie, a na blogu PlayStation dodatkowo opublikowano co nieco na temat scenariusza.

Dzięki wpisowi dowiedzieliśmy się, że głównym bohaterem Horizon Call of the Mountain będzie Ryas, były wojownik Carja Cienia, który wyrusza w podróż mającą na celu odkupienie dawnych grzechów. W trakcie pełnej niebezpieczeństw przygody będziemy się wspinać na wysokie góry, a także walczyć z groźnymi maszynami. Na drodze spotkamy zarówno nowych, jak i starych znajomych. Jakąś rolę odegra też Aloy.

Horizon Call of the Mountain nie ma jeszcze daty premiery, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was poinformować. Póki co rzućcie okiem na nowy zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   21:45, 03.06.2022
Bomba !!

Jak na tytuł VR (nie licząc HL alyx) robi to nieziemskie wrażenie Szczęśliwy
0 kudosBarbarella.   @   22:01, 03.06.2022
Czy faktycznie w grach VR widzimy tylko swoje dłonie ? Trochę to dziwnie wygląda.
0 kudosbalic87   @   11:41, 04.06.2022
Cytat: Barbarella.
Czy faktycznie w grach VR widzimy tylko swoje dłonie ? Trochę to dziwnie wygląda.
Zgadza się (lub nawet same bronie), ale i tak nie zwracasz na to większej uwagi gdyż zupełnie co innego Cię obsorbuje ... Uśmiech

Swoją drogą gra wygląda na mega wysoko budżetową (jeżeli mówimy o kategorii VR) i zdaje się wyznaczać nowy standard we wkraczającej w świat gamingu technologii !
0 kudosBarbarella.   @   11:50, 04.06.2022
Rozumiem . Na szczęście mimo tego realizmu wyobraźnia jednak ma pole do popisu. Szczęśliwy
0 kudosMicMus123456789   @   16:35, 06.06.2022
Dla Horizon Zero Dawn zakupiłem PS4, więc dla Horizon Call of the Mountain zakupie swój pierwszy zestaw VR Szczęśliwy
Dodaj Odpowiedź