Final Fantasy XVI: zobacz najnowszy trailer z gry Square Enix

Square enix przedstawia nowy zwiastun gry Final Fantasy XVI.

@ 04.06.2022, 10:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Final Fantasy XVI: zobacz najnowszy trailer z gry Square Enix

Po prawie roku ciszy, wreszcie doczekaliśmy się nowego zwiastuna nadchodzącego Final Fantasy XVI, mającego zadebiutować ekskluzywnie na PlayStation 5.

Nowy zwiastun daje fanom znacznie wyraźniejszy obraz tego, czego mogą oczekiwać od superprodukcji Square Enix, a szczególnie systemu walki. Materiał przedstawia również specjalną rasę stworzeń nazywanych Eikons. Oprócz używania ich w bitwie, będziemy musieli z nimi walczyć. Eikonów ujarzmili ludzie zwani Dominantami, to jednostki obdarzone zdolnością przyzywania tych istot.

Oprócz nowego zwiastuna producent Naoki Yoshida opowiedział również na temat postępów w rozwoju gry. „Z przyjemnością ogłaszam, że gra jest w pełni grywalna od początku do końca; jednak, od optymalizacji po odświeżenie, wciąż jest mnóstwo wyzwań do pokonania, gdy zbliżamy się do ostatniego kroku. Do tego czasu proszę, bądźcie cierpliwi".

Square Enix zadeklarowało, że RPG pojawi się wyłącznie na PlayStation 5 latem 2023 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?