Pentiment - nowe śledcze RPG od Obsidian zostanie zaprezentowane niebawem?

Microsoft prawdopodobnie przygotowuje się do ujawnienia kolejnego projektu przygotowywanego przez studio Obsidian Entertainment.

@ 02.06.2022, 12:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Pentiment - nowe śledcze RPG od Obsidian zostanie zaprezentowane niebawem?

Studio Obsidian specjalizuje się w grach RPG. Studio w tym momencie przygotowuje kilka projektów, a jednym z nich jest Pentiment. Z nowych doniesień wynika, że przedsięwzięcie może zostać zaprezentowane podczas transmisji Xbox and Bethesda Games Showcase, mającej się odbyć za nieco ponad tydzień.

Obsidian Entertainment jest mocno zapracowane. Z tego, co ujawniono, studio pracuje nad GroundedAvowed oraz The Outer Worlds 2. Na tym jednak nie koniec. W listopadzie zeszłego roku pojawiły się doniesienia o jeszcze jednym projekcie, Pentiment. Ma to być RPG, w którym wcielamy się w śledczego. Dłubie przy nim mała ekipa, a przewodzi jej Josh Sawyer.

Nowe plotki wskazują na to, że ujawnienie Pentiment to kwestia najbliższych dni. Sawyer skorzystał bowiem z Twittera, aby podać dalej wpis, jaki przygotował Microsoft. Wpis dotyczył Xbox and Bethesda Games Showcase, które zaplanowano na 12 czerwca. Deweloper dał jednocześnie do zrozumienia, że podczas transmisji stanie się coś, co ma dla niego znaczenie. Może chodzić właśnie o ujawnienie Pentiment.

Czekamy oczywiście na konkrety. Będziemy Wam je przekazywać na bieżąco!Sprawdź także:
Pentiment

Pentiment

Premiera: 15 listopada 2022
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Pentiment to klasyczna przygodówka 2D od studia Obsidian Entertainment, której akcja została osadzona w niecodziennym historycznym momencie - początku XVI wieku w Niemcze...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?