Do Deathloop dodany został tryb fotograficzny

Studio Arkane bezustannie aktualizuje Deathloop. Ostatni projekt ekipy otrzymał w najnowszej aktualizacji tryb fotograficzny.

@ 13.05.2022, 13:57
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5

Do Deathloop dodany został tryb fotograficzny

Deathloop otrzymało kolejną aktualizację. Tym razem nie chodzi jednak wyłącznie o poprawki błędów, albowiem deweloperzy dodali do swojego projektu m.in. tryb fotograficzny.

Tryb fotograficzny oferuje szeroką gamę ustawień aparatu, które pomogą Wam uwiecznić przygody w Blackreef. Dostępny tylko w trybie dla jednego gracza poprzez menu pauzy na dowolnej mapie lub poprzez aktywację skrótu trybu fotograficznego.

Na komputerze skrót jest domyślnie ustawiony na „P”. Aby włączyć skrót na PlayStation 5, musicie wybrać Opcje > Sterowanie > karta „Kontroler” > Szybki dostęp do trybu zdjęć > Tak. Po wejściu do gry naciśnij dwukrotnie przycisk „Utwórz” na urządzeniu DualSense, aby otworzyć tryb zdjęć.

Oprócz możliwości wyboru filtrów i kątów, można przełączać się między Coltem i Julianną, zmieniać stroje i broń oraz przybierać kilkanaście poz. Aktualizacja dodaje również dedykowaną kategorię ułatwień dostępu do menu opcji. Po zainstalowaniu patcha znajdziecie takie funkcje, jak ulepszona nawigacja po menu, dostosowywanie HUD i interfejsu użytkownika oraz ustawienia rozgrywki zwiększające lub zmniejszające trudność walki, liczbę powtórzeń i szybkość gry.

Zwiastun aktualizacji i trybu fotograficznego możecie zobaczyć poniżej. Deathloop dostępne jest w sklepach na PC oraz PlayStation 5. Jeśli rozważacie zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dedykowanej dla blaszaków. Podczas zabawy pamiętajcie zaś o naszym poradniku.


Sprawdź także:
Deathloop

Deathloop

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5

Deathloop to pierwszoosobowa gra akcji z silnymi elementami skradanki oraz strzelanki, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, gdzie trwają niekońc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?