Kontynuacja Star Wars Jedi: Upadły Zakon zatytułowana jest Star Wars Jedi: Survivor; znamy przybliżoną datę premiery

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje na temat Star Wars Jedi: Survivor - kontynuacji bardzo dobrej gry akcji w uniwersum Gwiezdnych Wojen, przygotowanej przez Respawn Entertainment.

@ 13.05.2022, 14:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Kontynuacja Star Wars Jedi: Upadły Zakon zatytułowana jest Star Wars Jedi: Survivor; znamy przybliżoną datę premiery

Star Wars Jedi: Upadły Zakon było naprawdę udaną grą akcji w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jej kontynuacja powinna trafić do sprzedaży na przełomie lutego i marca 2023, a jej tytuł to prawdopodobnie Star Wars Jedi: Survivor.

Informację na temat tytułu gry opublikował w sieci dziennikarz VentureBeat, Jeff Grubb. Następnie ten sam dziennikarz napisał na Twitterze, że Star Wars Jedi: Survivor powinno zadebiutować w lutym albo marcu 2023 roku, nie podając niestety konkretnego terminu.

Star Wars Jedi: Survivor nie będzie dostępne niestety na konsolach poprzedniej generacji, a to oznacza, że zagramy wyłącznie na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Za jego powstanie odpowiada oczywiście Respawn Entertainment, a reżyserem przedsięwzięcia jest Stig Asmussen - czyli osoba odpowiedzialna za "jedynkę".

Na koniec wspomnę jeszcze, że Electronic Arts opracowuje obecnie jeszcze dwie inne gry w uniwersum Star Wars. Jedna to pierwszoosobowy shooter, za którego powstanie odpowiada Peter Hirschmann - czyli twórca oryginalnego Battlefronta. Druga to natomiast dzieło nowopowstałej ekipy Bit Reactor, na której czele stoi Greg Foerscth - były dyrektor artystyczny XCOM: Enemy Unknown and XCOM 2.


Sprawdź także:
Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Premiera: 15 listopada 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Star Wars Jedi: Upadły Zakon to kolejna gra akcji osadzona w jednym z najpopularniejszych uniwersów w historii nowożytnej popkultury. Za projekt odpowiada studio Respawn ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?