Forza Horizon 5 - aktualizacja wprowadziła system progresji w Horizon Open

Forza Horizon 5 dostała szósty sezon rozgrywek, a wraz z nim nową aktualizację dodającą możliwość ścigania się w Horizon Open we własnoręcznie wykonanych zawodach, nowy system progresji w trybie multiplayer oraz kolejną opowieść - poświęconą zmaganiom drifterskim.

@ 01.04.2022, 12:17
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻 Odpowiedzialny za encyklopedię i poradniki.
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Horizon 5 - aktualizacja wprowadziła system progresji w Horizon Open

Wraz z debiutem szóstego sezonu rozgrywek w Forza Horizon 5, studio Playground Games postanowiło odświeżyć nieco formułę i dodać więcej rywalizacji do trybu wyścigów wieloosobowych. Wraz z najnowszą aktualizacją, deweloperzy wprowadzili system progresji, pozwalający na otrzymywanie nagród w zamian za osiąganie konkretnych wyników w trybie Horizon Open.

Kolejna łatka do Forzy Horizon 5, poza kilkoma usprawnieniami natury technicznej, zaproponowała graczom wzbogaconą formułę trybu, w którym ścigali się oni między sobą, rywalizując np. o najlepszy czas lub rezultat w pojedynkach drifterskich. Nowy system progresji, debiutujący przy okazji szóstego sezonu, lekko odświeża formułę i pozwala na więcej zabawy. Wykonując konkretne wyzwania, takie jak np. przejechanie konkretnej liczby kilometrów (w tym wariancie zabawy), wygranie określonej liczby wyścigów itd. możemy zdobywać nowe wyróżnienia - odznaki. Umieszczamy je przy naszym nicku, co pozwala innym graczom na podziwianie ich w trakcie swobodnej jazdy po Meksyku. Oprócz tego Playground Games wprowadziło możliwość umieszczania własnych zawodów w Horizon Open; do tej pory mogliśmy ścigać się w tym trybie tylko na tych stworzonych przez samych twórców. Na deser zaś jest nowa opowieść - tym  razem poświęcona driftowaniu.

Do gry w nadchodzących dniach trafi także nowa pula aut - znajdą się one w Car Passie dołączanym do pakietu premium nowej ścigałki Microsoftu. Gracze mogą już jeździć 1966 Oldsmobile Toronado, zaś do 21 kwietnia dołączać do niego będą: 2021 McLaren 620R, 2021 MINI John Cooper Works GP oraz 2019 Porsche 911 Speedster.

Forza Horizon 5 dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Recenzję FH5 możecie przeczytać na naszych łamach. Jeśli zaś interesuje Was PC-towa wersja gry, koniecznie sprawdźcie minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?