Twórcy System Shock 3 nie pracują już nad grą, zasugerował Warren Spector

Wygląda na to, że proces dewelopingu został przejęty przez Tencent. Chiński gigant samodzielnie prowadzi jego dalszy rozwój.

@ 14.03.2022, 09:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy System Shock 3 nie pracują już nad grą, zasugerował Warren Spector

Studio OtherSide Entertainment, na którego czele znajduje się Warren Spector, jeszcze niedawno opracowywało System Shock 3, a w ostatnim czasie ujawniło, że zajmuje się całkiem nową markę. Wielu graczy zaczęło się w takim razie zastanawiać, jaki jest los poprzedniego projektu. Okazuje się, że w związku z nim zaszły dość istotne zmiany.

Spector rozmawiał niedawno z ekipą GamesBeat, a podczas konwersacji przyznał, że kilka lat temu Tencent przejął całkowitą kontrolę nad System Shock 3. Od tej pory jego ekipa nie była w stanie niczego dodać, ani zmodyfikować, nie wie on też, jak postępują prace.

"Wydaliśmy oświadczenie w zeszłym roku. W tym momencie nie mogę powiedzieć nic więcej. Tencent rozwija dalej markę. To od nich zależy co chcą powiedzieć. Nie mogę powiedzieć nic więcej. My pracowaliśmy przy tym w 2018 oraz 2019 roku", powiedział Spector.

Nie sposób niestety powiedzieć jakie są plany Tencent wobec System Shock 3. Bądźcie jednak pewni, że jak tylko pojawią się jakieś nowe informacje, będziemy Wam je przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:
System Shock 3

System Shock 3

Premiera: projekt anulowany
PC

System Shock 3 to kolejna odsłona serii przygodowych gier akcji z elementami cRPG. Pierwsza odsłona pojawiła się na rynku w 1994 roku, za sprawą studia Looking Glass Tech...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?