Elden Ring pokryło się złotem

Elden Ring zostało ukończone. A my przy okazji dowiedzieliśmy się jaka jest długość gry..

@ 24.01.2022, 20:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox 360, ps4, xbox one, ps5

Elden Ring pokryło się złotem

Bandai Namco ogłosiło, że nadchodząca gra RPG From Software Elden Ring pokryła się złotem. Oznacza to, że premiera, zaplanowana na 25 lutego, jest niezagrożona.

Wiadomość została ogłoszona w ramach pokazu gry na Taipei Game Show. Jak zauważyli redaktorzy z Xbox Achievements, 45-minutowy film zawierał czat z producentem gry. Yasuhiro Kitao odpowiadał na pytania dotyczące przedsięwzięcia, w tym na temat postępów w jej rozwoju.

Elden Ring miało debiutować w styczniu, ale zaliczyło niewielkie - miesięczne - opóźnienie do lutego. Na szczęście wydaje się, że nie ma dalszych opóźnień, ponieważ Kitao ujawnił, że „master”, znany również „złotą wersją”, został już przesłany do tłoczni. Oznacza to, że gracze powinni być w stanie ogrywać (umierać) w najnowszej grze From Software niebawem.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że najnowsza marka z gatunku soulslike ma zagwarantować co najmniej 30 godzin rozgrywki w głównym wątku fabularnym. To raczej standardowa długość projektów tego typu, aczkolwiek wiadomo, iż pozycje From Software ogrywane są długimi miesiącami raz za razem.

Poniżej możecie rzucić okiem na prezentację gry na wspomnianej imprezie Taipei Game Show.


Sprawdź także:
Elden Ring

Elden Ring

Premiera: 25 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Elden Ring to gra RPG z elementami akcji utrzymana w klimacie soulslike oraz dark fantasy. Autorami uniwersum są Hidetaka Miyazaki ze studia From Software, autor światów ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?