World War 3: w listopadzie odbędą się testy beta gry The Farm 51

W listopadzie ruszą beta testy World War 3 - ciekawie zapowiadającego się shootera, opracowanego przez polskie studio The Farm 51.

@ 14.10.2021, 10:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

World War 3: w listopadzie odbędą się testy beta gry The Farm 51

Zamknięte beta testy World War 3, wojennej taktycznej sieciowej strzelaniny pierwszoosobowej, rozpoczną się 25 listopada.

Według studia The Farm 51, zamknięte beta testy będą dostępne do czasu premiery otwartej bety w marcu 2022 roku. Po tych testach gra przełączy się na model dystrybucji free-to-play. Testy będą zawierać cztery mapy w dwóch różnych trybach. Gracze będą walczyć na polach bitew Berlina, Warszawy, Polyarny i Moskwy, a także dostępnych będzie szereg opcji dostosowywania, z wybraną na rzecz testów bronią i sprzętem.

Jeśli chcecie wziąć udział w teście zamkniętym, możecie zamówić w przedsprzedaży pakiety CBT, które gwarantują dostęp, a także zawierają przedmioty w grze. Jeśli kupiliście już grę w okresie wczesnego dostępu przed 4 października, automatycznie kwalifikujecie się do udziału w zamkniętych testach. Dodatkowo otrzymacie ekskluzywny pakiet przedmiotów i pakiet porucznika o wartości 49,99 $ w podziękowaniu za wczesne wsparcie projektu.

Kiedy po raz pierwszy gra weszła do wczesnego dostępu w październiku 2018, zmagała się z problemami ze stabilnością, błędami i problemami z podstawowymi mechanikami gry, takimi jak ruch, strzelanie i projektowanie map. Aby usunąć te problemy, The Farm 51 przeprowadziło kapitalną przebudowę projektu. Na ten moment zapowiada się to na zupełnie nową grę, którą będziecie mogli przetestować w przyszłym miesiącu.

Czy jesteście zainteresowany nowym, militarnym projektem The Farm 51?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?