W PlayStation Plus znajdą się aż trzy gry na PlayStation VR z okazji jubileuszu

PlayStation VR obchodzi 5 urodziny i z tej okazji w PlayStation Plus znajdą się trzy gry na ten system. Otrzymają je za darmo wszyscy subskrybenci usługi.

@ 14.10.2021, 10:05
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

W PlayStation Plus znajdą się aż trzy gry na PlayStation VR z okazji jubileuszu

PlayStation świętuje piątą rocznicę premiery PlayStation VR, oferując subskrybentom PlayStation Plus trzy bezpłatne gry VR od listopada.

Jak dotąd PlayStation nie wspomniało, które gry PSVR będzie rozdawać za darmo w ramach promocji. Jednak post na blogu podaje, że w ciągu najbliższych kilku dni doczekamy się konkretnych informacji. Gier na ten system jest sporo, Sony nawet przygotowało ciekawe statystyki.

Zestaw VR  pojawił się po raz pierwszy na PlayStation 4 w 2016 roku i w tym czasie okazał się bardzo popularny. Sony opublikowało nawet listę najpopularniejszych projektów, według ilości godzin. Na szczycie znalazła się darmowa, wieloosobowa piaskownica Rec Room. Na drugim miejscu była gra muzyczna Beat Sabre. PlayStation VR Worlds jest na trzecim, a za nią RPG The Elder Scrolls V: Skyrim VR. Ponadto dużym sukcesem okazała się produkcja Capcomu, Resident Evil 7: Biohazard, która również należy do najbardziej popularnych gier na platformie.

Przed nami jeszcze więcej produkcji, w tym Wanderer, Puzzling Places i nadchodząca kontynuacja Moss: Book II. Oczywiście wszystkie oczy są również zwrócone na nowe gogle PlayStation VR dedykowane PlayStation 5, które mają się pojawić na rynku.

Sony udało się spopularyzować rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości i przekonać twórców do robienia gier na ten system. System dostępny dla każdego w rozsądnych pieniądzach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?