Besta testy Ghost Recon Frontline przesunięte; nowego terminu nie znamy

Ubisoft dostrzegł, że gracze nie chcą Ghost Recon Frontline w obecnym kształcie. Nie wiadomo niestety czy wydawca chce cokolwiek w grze zmienić czy może chodzi o przeczekanie burzy.

@ 14.10.2021, 10:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Besta testy Ghost Recon Frontline przesunięte; nowego terminu nie znamy

Ghost Recon Frontline zapowiedziane zostało całkiem niedawno i niebawem miało też trafić w ręce graczy w formie testów beta. Jako że tytuł wzbudził sporo kontrowersji, a reakcje graczy (komentarze pod pierwszym zwiastunem) jasno dawały do zrozumienia, że tego typu przedsięwzięcia nie chcą, Ubisoft postanowił testy opóźnić.

Testy Ghost Recon Frontline miały wystartować już jutro. Na Twitterze Ubisoftu pojawiła się jednak informacja, w której czytamy, że deweloperzy potrzebują więcej czasu na dopieszczenie wszystkiego. W efekcie testy odbędą się w innym - w tym momencie nieznanym - terminie. Mamy dzięki temu otrzymać "najlepsze z możliwych doświadczeń".

Ghost Recon Frontline ujawnione zostało w trakcie celebracji dedykowanej 20-leciu istnienia marki. To tytuł free-to-play w niebywale popularnym ostatnio gatunku Battle Royale. Maksymalnie grać może nawet 100 osób, łącząc się w trzyosobowe oddziały i walcząc o rozmaite cele.

Jako że na zwiastunie jasno widać, że mamy do czynienia z grą nastawioną na akcję - porzucającą taktyczne korzenie serii - gracze nie podeszli do niego zbyt przychylnie. Czy w jakikolwiek sposób wpłynie to na kształt dzieła, nie sposób powiedzieć. Pewne jest natomiast, że Ghost Recon Frontline powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?