Alan Wake Remastered - wyciekły screeny z gry

W sieci pojawiły się pierwsze screeny ukazujące Alan Wake Remastered. Na fotkach gra prezentuje się naprawdę solidnie. Sporo lepiej niż pierwowzór.

@ 09.09.2021, 21:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Alan Wake Remastered - wyciekły screeny z gry

Remedy Entertainment przed kilkoma dniami oficjalnie zapowiedziało Alan Wake Remastered, czyli specjalne, podrasowane wydanie przygód tytułowego Alana Wake'a. Projekt oczywiście w odpowiedni sposób podrasowano, a w związku z tym deweloperzy nie boją się pokazywać go na fotkach. Szczególnie, że premiera to naprawdę nieodległy temat. Zaplanowano ją na jesień bieżącego roku. 

Mimo że na temat zmian w Alan Wake Remastered wciąż wiemy niewiele, pewne jest, że będzie ono oferować nie tylko kampanię z podstawki, ale również dwa rozszerzenia: The Signal oraz The Writer. Z dotychczasowych doniesień wynika, że gra będzie śmigać w 4K, a jej wydaniem zajmie się Epic Games. Będzie ona dostępna oczywiście na komputerach osobistych oraz konsolach.

Czekając na szczegóły, możecie spojrzeć na pierwsze screeny. Nie są one oficjalne, bo stanowią owoc jakiegoś przecieku, ale mimo wszystko wyglądają naprawdę świetnie. Wszystko prezentuje się lepiej i jest bogatsze w detale. Zarówno otoczenie, jak i modele postaci zostały w dość sporym zakresie zmodernizowane. Jak widać po fotkach, także oświetlenie wygląda zacnie.

Jak wspomniałem, premiera Alan Wake Remastered zaplanowana została na jesień bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Konkretnej daty premiery nie znamy.


Sprawdź także:
Alan Wake Remastered

Alan Wake Remastered

Premiera: 05 października 2021
PS4, PC, XBOX X/S, PS5, XBOX ONE

Alan Wake Remastered to odświeżona wersja wydanej w 2010 przygodowej gry akcji. Za projekt remastera odpowiadają autorzy oryginału, studio Remedy. Zmianie uległa przede w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   08:30, 10.09.2021
Aż mi, się przypomniało jaka to była rewelacyjna gra... 😊
0 kudosfebra1976   @   11:14, 12.09.2021
To nadal jest dobra gra, graficzne poprawki niewiele w temacie zmieną.