NBA 2K22 - szykują się spore zmiany

Firma 2K Games i studio Visual Concepts przedstawiły pokrótce najważniejsze nowości i zmiany w nadchodzącej NBA 2K22. Gracze znów zostaną podzieleni na "lepszych i gorszych", a to za sprawą edycji gry na konsole starej i nowej generacji.

@ 26.07.2021, 09:30
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

NBA 2K22 - szykują się spore zmiany

Firma 2K Games na oficjalnej stronie serii NBA 2K zaanonsowała zmiany, które ekipa ze studia Visual Concepts wprowadzi w najnowszej odsłonie swojej sztandarowej serii gier sportowych. A jest ich wbrew pozorom całkiem sporo - mimo iż poprzednie wydania przyzwyczaiły nas niekiedy do przesadnej stagnacji.

Podobnie jak w przypadku zeszłorocznego wydania, NBA 2K22 podzielone jest na dwie generacje - edycja na komputery osobiste, Nintendo Switch, Xboksa One i PlayStation 4 będzie w dużym uproszczeniu aktualizacją składów. Na szczęście na prostej podmianie nazwisk i strojów się nie skończy, bowiem kontynuując tradycję z poprzednich części, gracze dostaną zupełnie nowe osiedle, którym tym razem jest luksusowy wycieczkowiec. Co ciekawe, będzie on w ruchu i w zależności od tego, jakie atrakcje deweloperzy przygotowali na przestrzeni całego sezonu, będzie dobijał do różnych egzotycznych miejsc, na które będziemy mogli zejść i partycypować w wydarzeniach.

Edycja na konsole nowej generacji, czyli Xbox Series X|S i PlayStation 5, wprowadzić ma do trybu kariery zupełnie nową narrację, dzięki której miasto (nowe i przebudowane) będzie integralną częścią całej linii fabularnej. Więcej informacji poznać mamy w sierpniu i wrześniu.

Oprócz MyCareer również MyTeam doczeka się pewnych nowości. Chociaż de facto powinienem umieścić to słowo w cudzysłowie, bowiem w tej części NBA 2K wróci wycofana z 2019 roku opcja draftu kart. Pojawi się za to możliwość transferu postępów z wersji gry na starą i nową generację. Poza tym deweloperzy przedstawili pokrótce tylko pewne zmiany w mechanice, które najprawdopodobniej zostaną rozwinięte przy okazji pokazania pierwszego materiału z rozgrywki. Mowa tu o takich ogólnikach jak opierający się jeszcze mocniej na umiejętnościach grającego atak, a także przeprojektowana gra w obronie.

NBA 2K22 pojawi się na rynku 10 września tego roku. Wraz z aktualizacją pojawiły się pierwsze trzy screenshoty prezentujące najnowszą część popularnego cyklu gier sportowych!


Sprawdź także:
NBA 2K22

NBA 2K22

Premiera: 10 września 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

NBA 2K22 to kolejna część niezwykle popularnej serii gier sportowych od studia Visual Concepts oraz firmy 2K Games, przenosząca na ekran monitorów i telewizorów zmagania ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?