Assassin's Creed: Valhalla otrzyma jutro skalowanie poziomów przeciwników

Deweloperzy chcą, aby za skalowanie zapewniło graczom nowe wyzwania. Assassin's Creed: Valhalla może dzięki niemu sprawić problemy nawet najbardziej zaawansowanym fanom cyklu.

@ 26.07.2021, 12:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Valhalla otrzyma jutro skalowanie poziomów przeciwników

Ubisoft regularnie rozwija Assassin’s Creed: Valhalla, dodając do gry nową zawartość albo modyfikując istniejącą. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jutro przedsięwzięcie otrzyma patch, który wprowadzi do niego skalowanie poziomów. Co ważne, będzie się je dało wyłączyć, jeśli taka będzie Wasza wola.

Assassin’s Creed: Valhalla to nie tylko gra akcji, ale przede wszystkim rozbudowane RPG. Istotną rolę w nim odgrywa więc rozwój głównego bohatera oraz przeciwnicy, z którymi musi się zmierzyć. Niektórzy byli bardzo wymagający, szczególnie jeśli protagonista nie dysponował odpowiednimi umiejętnościami. Jeśli dysponował, starcia stawały się stosunkowo łatwe. Zmieni to skalowanie poziomów.

Na łamach Twittera pojawiła się informacja, z której wynika, że Assassin’s Creed: Valhalla dostanie całkiem rozbudowany system zarządzania skalowaniem poziomów przeciwników. Opcję tę będzie można całkowicie wyłączyć, albo ustawić np. tak, by zapewnić sobie wyzwanie. Jeśli zdecydujemy się skalowanie aktywować, oponenci mogą być nawet kilka poziomów przed nami, wymagając nie lada umiejętności.

Assassin’s Creed: Valhalla dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Aktualizacja ze skalowaniem zadebiutuje w sieci już jutro, a więc bądźcie gotowi. Jeśli nie zdecydowaliście się na zakup Assassin’s Creed: Valhalla, zerknijcie do naszej recenzji oraz na wymagania sprzętowe gry. W trakcie zabawy zerkajcie do naszego poradnika.


Sprawdź także:
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla

Premiera: 10 listopada 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Assassin's Creed: Valhalla to kolejna pełnoprawna odsłona cyklu przygodowych gier akcji z elementami RPG od francuskiej firmy Ubisoft. Tym razem, po słonecznej Grecji z o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?