Studio Respawn Entertainment, twórcy Star Wars Jedi: Upadły Zakon, pracuje nad nową singlową przygodą

Jeden z deweloperów ze studia Respawn ujawnił, że ekipa zajmuje się opracowywaniem całkiem nowej przygody singlowej. Poszukiwani są do niej nowi pracownicy.

@ 24.07.2021, 11:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Studio Respawn Entertainment, twórcy Star Wars Jedi: Upadły Zakon, pracuje nad nową singlową przygodą

Studio Respawn Entertainment w ostatnim czasie zajmowało się głównie rozwijaniem Apex Legends. Jak się jednak okazuje, deweloperzy przygotowują coś innego, coś nastawionego na rozgrywki dla jednego gracza. Na to przynajmniej wskazuje wpis na Twitterze jednego z pracowników.

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Respawn Entertainment zajmuje się przygotowaniem kontynuacji Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Wpis opublikowany na Twitterze przez Mohammada Alavi, czyli kreatywnego dyrektora w Respawn, wskazuje jednak na to, że to nie jedyne przedsięwzięcie dla jednego gracza, którym zajmuje się firma.

We wpisie Alavi czytamy, że Respawn opracowuje "całkiem nową przygodę dla jednego gracza". Określenie "całkiem nową" daje nam do zrozumienia, że raczej nie mamy do czynienia z kontynuacją jednej z dotychczasowych marek studia, ale czymś zupełnie świeżym. Notka pełni też rolę rekrutacji, albowiem Respawn poszukuje kilku nowych pracowników.

Na pewno sporo czasu minie nim będzie nam dane poznać efekty pracy ekipy, ale jak tylko cokolwiek pojawi się w sieci, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?