Dragon Age 4 zadebiutuje w 2023 roku - plotka

Nieciekawe informacje docierają do nas na temat Dragon Age 4. Jeśli liczyliście na to, że zagracie niebawem, musicie niestety mocno zweryfikować oczekiwania.

@ 24.07.2021, 10:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dragon Age 4 zadebiutuje w 2023 roku - plotka

Dragon Age 4 powstaje już dość długo. Electronic Arts oficjalnie ujawniło projekt, ale nie podało jego daty premiery. Z najnowszych doniesień wynika, że będzie ona miała miejsce najwcześniej w 2023 roku. Na to przynajmniej wskazują informacje pochodzące od Jeffa Grubba.

Grubb często serwuje światu różne ploteczki. Część z nich znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości, a część niestety nie. Tym razem dziennikarz twierdzi, że dotarł do osoby bliskiej Dragon Age 4 i to ona stwierdziła, że gra nie zostanie wydana wcześniej niż w 2023 roku. Co ciekawe, będzie ona oferować wyłącznie kampanię dla jednego gracza, a zatem Electronic Arts prawdopodobnie zrezygnowało z komponentu sieciowego.

Jak wspomniałem, Dragon Age 4 nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale szef finansów w Electronic Arts, Blake Jorgensen, już wcześniej stwierdził, że do debiutu dojdzie "prawdopodobnie" po fiskalnym roku 2022, który zaczyna się w kwietniu 2022 i trwa do marca 2023. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na więcej informacji. Wszelkie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?