RoboCop: Rogue City to nowa gra polskiego Teyon Games, twórców Terminator: Resistance

Firma Nacon w trakcie Nacon Connect 2021 ogłosiła nowy projekt polskiego studia Teyon Games, autorów wydanego 2019 roku Terminator: Resistance - RoboCop: Rogue City. Oprócz enigmatycznej daty premiery zaplanowanej na 2023 rok, o projekcie niestety nie wiemy nic więcej.

@ 07.07.2021, 19:06
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps5, xbox x/s

RoboCop: Rogue City to nowa gra polskiego Teyon Games, twórców Terminator: Resistance

Firma Nacon w trakcie swojej niewielkiej imprezy Nacon Connect 2021 zapowiedziała nową grę polskiego studia Teyon Games - RoboCop: Rogue City! Producenci wydanego w 2019 roku Terminator: Resistance tworzą nową strzelankę na licencji popularnego serialu wytwórni MGM.

Niestety, poza krótkim zwiastunem i informacją o roku premiery - 2023 - niezbyt wiele zdradzono na temat nowego dzieła Teyon. Najprawdopodobniej akcja zostanie utrzymana w konwencji znanej z tego, co w wykonaniu Polaków reprezentowała adaptacja Terminatora. Czyli dostaniemy pierwszoosobową strzelankę z możliwością rozwoju bohatera - w tym przypadku tytułowego RoboCopa - o nowe zabawki i umiejętności.

Premiera gry odbyć się ma dopiero za dwa lata i trafić na komputery osobiste oraz konsole. Jakie konkretnie? Tego niestety nie wiemy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   08:39, 08.07.2021
Robocop byl megahitem kina XX wieku wiec gry na jego podstawie zawsze beda budzily wielka nostalgie. Terminator w ich wykonaniu mial spory aczkolwiek mocno niewykorzystany potencjal i aby tym razem okazalo sie byc inaczej...