Aktualizacja do Terminator: Resistance Enhanced może pojawić się z opóźnieniem

Chodzi o upgrade Terminator: Resistance z PlayStation 4 do Terminator: Resistance Enhanced, które zadebiutuje na PlayStation 5. Opcja ma być dostępna, ale prawdopodobnie trafi w nasze ręce z lekkim opóźnieniem w stosunku do premiery gry.

@ 08.04.2021, 11:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Aktualizacja do Terminator: Resistance Enhanced może pojawić się z opóźnieniem

Terminator: Resistance Enhanced zadebiutuje ekskluzywnie na PlayStation 5 jeszcze w tym miesiącu. Osoby, które projekt postanowiły kupić wcześniej i zdecydowały się na wydanie przeznaczone dla PlayStation 4 nie otrzymają jednak od razu aktualizacji do PS5. Deweloperzy ze studia Teyon ostrzegają, że może w tym przypadku dojść do lekkiego opóźnienia. Będzie ono spowodowane chęcią dopracowania calego procesu.

Jak wyjaśniają twórcy, jest spora szansa na to, że opcja aktualizacji Terminator: Resistance do Terminator: Resistance Enhanced nie będzie dostępna w dniu premiery tytułu na PlayStation 5. Twórcy funkcję tę udostępnią jednak "tak szybko, jak będzie to możliwe". Ma to mieć miejsce wkrótce po premierze gry, więc nie będziemy jakoś szczególnie długo na to czekać.

Data premiery Terminator: Resistance Enhanced zaplanowana została na dzień 30 kwietnia. Produkcja dostępna będzie wówczas wyłącznie na PlayStation 5, a jeśli chcecie zagrać na jakiejś innej platformie, musicie wyłożyć pieniądze na standardowy wariant gry, Terminator: Resistance. Jest on w sprzedaży na PC, PS4 oraz Xboksie One. Edycja rozszerzona to nie tylko podstawka, ale również dodatek zatytułowany Infiltrator.

Jeśli rozważacie zabawę na PC, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?