Gandalf wystąpi w grze The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum będzie wykorzystywać ważne postaci z uniwersum Władcy Pierścieni. Właśnie dlatego podczas zabawy będziemy mogli obcować z Gandalfem.

@ 08.07.2021, 10:11
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Gandalf wystąpi w grze The Lord of the Rings: Gollum

Daedelic Entertainment i Nacon udostępniły więcej materiałów z nadchodzącego The Lord of the Rings: Gollum, w tym rzut oka na niektóre inne postacie, które spotkamy podczas swojej podróży.

Film, który był częścią wczorajszej transmisji Nacon Connect, zawiera czat z producentem, Haraldem Rieglerem. Opowiada on o tym, jak gra zobrazuje podróż Golluma nieczęsto spotykaną w innych opowieściach Tolkiena, z wiernie odwzorowanymi środowiskami z opisów w książkach.

Riegler potwierdza również, że pojawią się inne postacie ze Śródziemia, w tym porucznik Barad-dur. Spotkamy również  Thranduila, Król Elfów, który jest ojcem Legolasa i oczywiście czarodzieja Gandalfa. W poniższym materiale rzucamy okiem na wszystkie trzy modele postaci.

Wideo potwierdziło również okres premiery gry. Nacon miał nadzieję wypuścić produkcję w tym roku, ale wygląda na to, że premiera została istotnie opóźniona. W najnowszym zwiastunie potwierdzone zostaje, że Lord of the Rings: Gollum pojawi się na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC jesienią 2022 roku.


Sprawdź także:
The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

Premiera: 25 maja 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Lord of the Rings: Gollum to przygodowa gra akcji od studia Daedalic Entertainment, do tej pory znanego z przede wszystkim klasycznych przygodówek pokroju serii Depon...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:39, 08.07.2021
Historii ze Śródziemia nigdy za wiele Szczęśliwy