God of War: Ragnarok zobaczymy w trakcie następnej imprezy Sony - plotka

W sieci pojawiły się informacje na temat tego, że podczas kolejnej transmisji, tudzież kolejnego wydarzenia, poświęconej PlayStation firma Sony zaprezentuje wreszcie God of War: Ragnarok.

@ 28.06.2021, 10:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok zobaczymy w trakcie następnej imprezy Sony - plotka

God of War: Ragnarok - czy jakkolwiek projekt będzie zatytułowany - nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Z najnowszych doniesień wynika jednak, że nastąpi to niebawem. Znany informator uważa, że kolejną odsłonę przygód Kratosa zobaczymy w trakcie zaplanowanej na kolejne tygodnie transmisji.


Za ploteczki odpowiada niejaki Shpeshal_Nick. Wielokrotnie pisał on na Twitterze pogłoski, które później znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości, więc i tym razem może być podobnie. Według niego God of War: Ragnarok zostanie pokazane w trakcie następnej imprezy zorganizowanej przez Sony. Wydarzenia jeszcze nie ujawniono, a w związku z tym nie znamy nawet jego daty.


Shpeshal_Nick bardzo dobrze radzi sobie, jeśli chodzi o wiadomości dotyczące Sony, ale mimo to warto pamiętać, że to tylko plotka, a plany w obecnych czasach ciągle się zmieniają. Dlatego podejdźcie do zapowiedzi sceptycznie i z dystansem. Jak tylko pojawią się oficjalne wieści, nie omieszkamy ich Wam przekazać.


Z ostatnich potwierdzonych informacji wynika, że God of War: Ragnarok zostało przesunięte na 2022 rok. Ujawniono przy okazji, że zmierza ono nie tylko na PS5, ale także na PS4.

Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 09 listopada 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?