Biomutant - nowe gameplaye pokazują wersje PC oraz PS4 i Xbox One

Wydawca Biomutant opublikował w sieci nowe materiały filmowe, ukazujące rozgrywkę w Biomutant. Filmy, co ważne, prezentują wszystkie planowane wersje gry, czyli dla PC oraz konsol poprzedniej generacji.

@ 17.05.2021, 11:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Biomutant - nowe gameplaye pokazują wersje PC oraz PS4 i Xbox One

Premiera Biomutant coraz bliżej, a w związku z tym THQ Nordic chętnie promuje swoje nadchodzące dzieło. Tym razem wydawca postanowił pokazać grę studia Experiment 101 na kilku nowych materiałach z rozgrywki. Pierwsze wideo prezentuje nam wydanie przeznaczone dla komputerów osobistych. Dwa pozostałe to natomiast konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Najlepsze doznania wizualne zapewnia oczywiście komputer. Jeśli Wasz blaszak spełnia wymagania sprzętowe Biomutant, to zagracie nawet w 4K oraz 60 klatkach na sekundę. W przypadku konsol rozdzielczość zablokowano na 1080p, a w zależności od tego czy gracie na "zwykłych" wariantach konsol poprzedniej generacji, czy na tych podkręconych (PS4 Pro i Xbox One X), bawić będziecie się w 30 klatkach lub 60 klatkach na sekundę.

Biomutant działa też oczywiście na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S za sprawą wstecznej kompatybilności, deweloperzy najpewniej jednak opracowują już aktualizację, za sprawą której gra będzie natywnie śmigać na nowych platformach i wykorzysta ich wyższą wydajność. Premiera Biomutant zaplanowana została na dzień 25 maja bieżącego roku. Tytuł dostępny jest w pełnej polskiej wersji językowej.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X