Twórcy Dishonored pracują nad grą z wampirami - plotka

W sieci pojawiły się ciekawe informacje na temat nowej gry studia Arkane. Ekipa odpowiedzialna za cykl Dishonored oraz Prey pracuje obecnie nad nową marką fantasy, która obecnie zwana jest Omen.

@ 17.05.2021, 10:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Twórcy Dishonored pracują nad grą z wampirami - plotka

Studio Arkane zasłynęło przede wszystkim za sprawą niebywale udanego cyklu Dishonored. Ekipa od jakiegoś czasu jest względnie cicha, a to oznacza, że pracuje nad czymś nowym. Z plotek, które pojawiły się w sieci wynika, że będzie to tytuł nastawiony na akcję oraz w jakiś sposób związany z wampirami. Deweloperzy - póki co - nazywają go Omen, a do zapowiedzi dojdzie w trakcie nadchodzących targów E3.


Na początku tego roku pojawiły się na stronie Arkane ogłoszenia o prace, które wskazywały na to, że twórcy serii Prey oraz Dishonored przygotowują całkiem nowy tytuł fantasy. Teraz mamy nieco więcej detali - jeśli okażą się prawdą - na temat tego, co trafi w nasze ręce. Co ciekawe, z przecieku wynika, że do premiery nowego projektu dojdzie szybciej, niż moglibyśmy się tego spodziewać.


Doniesienia pojawiły się pierwotnie na portalu ResetEra, a następnie trafiły też na Twitter za sprawą kanału XboxNews. Z wpisu dowiadujemy się, że nowa marka oddziału Arkane w Austin zwie się Omen, a kluczową rolę w niej odgrywają wampiry. Jak wszystko pójdzie dobrze, do premiery dojdzie wiosną 2022 roku, natomiast zapowiedzi powinniśmy się spodziewać w trakcie czerwcowych targów E3.


Jako że mamy do czynienia z plotkami, warto przyjąć je z pewną dozą sceptycyzmu. Mimo to musicie przyznać, że zapowiada się całkiem nieźle.

Sprawdź także:
Redfall

Redfall

Premiera: 2022
PC, XBOX X/S

Redfall to nowa marka od francuskiego Arkane Studios. Za projekt odpowiada oddział w Austin, w Stanach Zjednoczonych. Produkcja reprezentuje gatunek kooperacyjnych pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X