Observer: System Redux dostępne będzie na PS4 oraz Xbox One

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, podrasowana wersja Observer, czyli Observer: System Redux, zawita w lipcu na konsolach poprzedniej generacji. Jeśli do tej pory w dzieło polskiego Bloober Team nie graliście, będziecie mieli szansę to naprawić.

@ 07.05.2021, 08:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Observer: System Redux dostępne będzie na PS4 oraz Xbox One

Observer: System Redux to podrasowana wersja gry Observer, opracowana przez Bloober Team z myślą o komputerach oraz konsolach nowej generacji. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w lipcu bieżącego roku zadebiutuje ona na konsolach poprzedniej generacji.

Zgodnie z tym, co ujawnili deweloperzy, Observer: System Redux dostępne będzie na PlayStation 4 oraz Xboksie One od dnia 16 lipca. Osoby, które zdecydują się na zakup będą musiały wydać w okolicy 150 zł, a w zamian otrzymają całkiem niezły thriller psychologiczny, okraszony intrygującym wątkiem fabularnym w klimatach cyberpunkowych.

Observer: System Redux w stosunku do pierwowzoru oferuje całkowicie przebudowane modele postaci, usprawnione efekty specjalne, nowe rozwiązania w mechanice rozgrywki oraz garść dodatkowych wątków, sprawiających, że scenariusz jest bardziej spójny.

Jak wspomniałem, Observer: System Redux jest obecnie dostępne na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S. Jeśli rozważacie zakup wersji przeznaczonej dla komputerów osobistych, koniecznie rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Observer: System Redux

Observer: System Redux

Premiera: 12 listopada 2020
PS5, XBOX X/S, PC, PS4, XBOX ONE

Observer: System Redux to tytuł przygodowy z gatunku horrorów, którego akcja utrzymana jest w cyberpunkowym klimacie. Produkcja jest autorstwa polskiego studia Bloober Te...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosCVBPS   @   04:13, 08.05.2021
Do autora tekstu:
Na samym początku we wstępie jest błąd "... będziecie mieli szansę to naprawa."

Obejrzałem kilka materiałów z pierwotnej wersji tej gry i wyglądała ona interesująco. Fajnie że wypuszczą podrasowaną wersję także na PS4 i One, chociaż teraz jak miałbym zagrać w ten tytuł, to chyba kupiłbym go na blaszaka.