Rozszerzenie The Witch Queen dla Destiny 2 zostało przesunięte

Pierwotnie dodatek The Witch Queen mieliśmy otrzymać jeszcze w tym roku. Bungie postanowiło przesunąć jednak jego premierę na początek roku 2022.

@ 26.02.2021, 09:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Rozszerzenie The Witch Queen dla Destiny 2 zostało przesunięte

Studio Bungie planowało na bieżący rok kolejne duże rozszerzenie dla Destiny 2. Napisałem planowało, albowiem plany uległy zmianie. Obecnie dodatek zatytułowany The Witch Queen powinniśmy otrzymać dopiero w 2022 roku, miast pod koniec roku 2021. Skąd taka decyzja? Ano wynika ona najpewniej z tego, że jesienny kalendarz wydawniczy co roku jest mocno upakowany premierami i niełatwo przebić się ze zwykłym DLC.

"Zeszłego lata ujawniliśmy swoje plany dotyczące Destiny 2", wyjaśniają twórcy. "Zapowiedzieliśmy pełen wątek fabularny, zaczynający się od Beyond Light, kontynuowany w The Witch Queen, a zakończony za sprawą Lightfall. Gdy zaczęliśmy produkcję The Witch Queen w zeszłym roku podjęliśmy trudną, ale istotną decyzję, aby przesunąć premierę na początek 2022 roku; zdaliśmy sobie też sprawę z tego, że musimy dodać niezapowiedziany rozdział po Lightfall, aby całkowicie domknąć naszą pierwszą sagę Destiny".

Studio podkreśliło również, że kluczowe dla szefostwa jest zdrowie całej ekipy. Praca w końcówce roku nie służy nikomu i dlatego postanowiono wykorzystać wolne terminy na początku roku przyszłego. Dodatkowy czas twórcy zamierzają oczywiście odpowiednio wykorzystać, modernizując wiele systemów gry. Chcą między innymi zmodyfikować system broni oraz pancerze, aby lepiej pasowały one do ogólnych założeń świata oraz gatunku akcji.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią. Póki co pamiętajcie, że Destiny 2 dostępne jest na praktycznie każdej platformie sprzętowej. Jeśli zamierzacie grać na PC, sprawdźcie wymagania sprzętowe tego wariantu.


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?