System Shock Remake - nowe demo już dostępne; ruszyły zamówienia przedpremierowe

Deweloperzy remake'u System Shock pragną poinformować, że osoby zainteresowane grą mogą pobrać już darmowe demo, umożliwiające sprawdzenie wstępu do jego wątku fabularnego. Jeśli złożycie zamówienie przedpremierowe, otrzymacie też niezły prezent.

@ 26.02.2021, 09:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

System Shock Remake - nowe demo już dostępne; ruszyły zamówienia przedpremierowe

Nightdive Studios pracuje od jakiegoś czasu nad odrestaurowaną wersją System Shock. Przedsięwzięcie jest już praktycznie gotowe i z tego właśnie powodu jego deweloperzy opublikowali w sieci wersję demonstracyjną. Pozwala ona sprawdzić nam sekcję otwierającą grę, a dostępne jest ono dla wszystkich zainteresowanych. Mówimy oczywiście o wersji przeznaczonej dla komputerów osobistych. Innej na razie nie ma.

"Całkiem nowe, upchane funkcjami demo nadchodzącej hybrydy FPS/RPG od Nightdive Studios, czyli remake'u System Shock, zostanie udostępnione dziś poprzez najważniejsze usługi cyfrowej dystrybucji, oferując graczom najbardziej kompletny rozdział otwierający oczekiwany projekt Nightdive", czytamy w informacji prasowej, z której wynika, że nowe demo różni się całkowicie od tego wydanego w maju 2020 roku.

Nightdive Studios przypomina również, że dostępna jest już możliwość składania zamówień przedpremierowych, a jeśli chodzi o datę premiery remake'u System Shock, zaplanowano ją na lato 2021 roku na Steam, GOG oraz Epic Games Store. Na chwilę obecną nie wiemy niestety o jakim konkretnie dniu mowa, ale sytuacja na pewno niebawem się wyklaruje.

Osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na remake System Shock otrzymają za darmo System Shock 2: Enhanced Edition, warto więc rozważyć inwestycję. Cena gry to 161,99 złotych. Zapowiedzi towarzyszł także nowy zwiastun, który prezentuje grę w najświeższej możliwej formie procesu produkcyjnego. Zerknijcie na niego poniżej!


Sprawdź także:
System Shock Remake

System Shock Remake

Premiera: czerwiec 2021
PC, XBOX ONE, PS4

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   23:20, 27.02.2021
Super, wygląda to całkiem klimatycznie, ale co z wersją konsolową? Na MG niby edycje konsole widnieją jako anulowane, lecz nie bardzo mogę znaleźć na potwierdzenie tego konkretnych newsów, strona studia też milczy na ten temat.