Games with Gold marzec 2021 - m.in. Warface: Breakout i Metal Slug 3

Microsoft zaprezentował ofertę darmowych gier w ramach Games with Gold na marzec 2021 roku - do graczy opłacających abonament Xbox Live Gold trafią m.in. Warface: Breakout i Metal Slug 3.

@ 25.02.2021, 19:13
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
xbox 360, xbox one, xbox x/s

Games with Gold marzec 2021 - m.in. Warface: Breakout i Metal Slug 3

W lutym mieliśmy aż pięć gier i to całkiem niezłej jakości - niestety, marcowa aktualizacja oferty Games with Gold nie jest utrzymana na podobnym poziomie. Microsoft postanowił przyhamować zapędy niektórych graczy, którzy rozmarzyli się po zobaczeniu zeszłomiesięcznej oferty.

Tym razem mamy cztery pozycje - dwie na Xboksa One oraz dwie z Xboksa 360. Oczywiście wszystkie odpalimy na urządzeniach z ósmej i dziewiątej generacji w ramach wstecznej kompatybilności. Gry, które w marcu 2021 roku trafią do posiadaczy aktywnego abonamentu Xbox Live Gold to, odpowiednio, Warface: Breakout - czyli płatną wersję darmowego Warface - Vicious Attack Llama Apocalypse, Metal Slug 3 oraz Port Royale 3.

Games with Gold w marcu 2021 roku:


  • Warface: Breakout - dostępne do 1 do 31 marca
  • Vicious Attack Llama Apocalypse - dostępne od 16 marca do 15 kwietnia
  • Metal Slug 3 - dostępne od 1 do 15 marca
  • Port Royale 3 - dostępne od 16 do 31 marca

Sprawdź także:
Metal Slug 3

Metal Slug 3

Premiera: 02 stycznia 2008
PS2, XBOX, XBOX 360, PC, PS3, PS4, PSV

Metal Slug 3 to kontynuacja popularnej serii gier arcade'owych zapoczątkowanych jeszcze na automatach do gier. Produkcja to typowy shooter typu Contra. Mechanika jest ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?