Mortal Shell: Enhanced Edition zapowiedziane na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S

Studio Cold Symmetry zapowiedziało ulepszone wydanie swojego zeszłorocznego hitu soulslike - Mortal Shell: Enhanced Edition. Wydanie to trafi na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5 i będzie darmowe dla posiadaczy kopii na konsolach zeszłej generacji.

@ 25.02.2021, 20:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5, xbox x/s

Mortal Shell: Enhanced Edition zapowiedziane na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S

Gra cRPG akcji inspirowana dziełami studia From Software, czyli Mortal Shell, to najnowsza pozycja, która otrzyma niebawem aktualizację do wersji dla obecnej generacji. Wydawca, firma Playstack, i deweloper, Cold Symmetry, ogłosili, iż wydane zostanie Mortal Shell: Enhanced Edition dla Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Premiera nastąpi już w następnym tygodniu - dokładne 4 marca!

Ulepszone tekstury i rozdzielczość 4K to pierwsze, czego możecie się spodziewać po Mortal Shell: Enhanced Edition (60 klatek na sekundę dla Xbox Series X i PlayStation 5, 30 dla Xbox Series S). Ponadto twórcy projektu obiecują pełne wykorzystanie kontrolera DualSense z PS5. W jaki sposób? Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele w tym konkretnym temacie.

Sama gra wydaje się być nawet popularna, aczkolwiek jeżeli w jakiś sposób Wam umknęła pomiędzy hitami soulslike, to warto będzie spróbować. Jest tutaj jedna ciekawa mechanika, która odwraca do góry nogami wszystkie założenia tego typu produkcji, ale nie będziemy Wam jej zdradzać. Sprawdźcie sami.

Na koniec rzućcie okiem na zwiastun nowej wersji. Mortal Shell: Enhanced Edition będzie darmową aktualizacją dla tych, którzy już posiadają edycje gry na Xboksie One oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?