Wasteland 3 otrzymało aktualizację 1.3.0

Studio inExile Entertainment wprowadziło do swojej gry, Wasteland 3, kolejne poprawki i nowości.

@ 27.01.2021, 14:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wasteland 3 otrzymało aktualizację 1.3.0

Wasteland 3 to sporych rozmiarów gra RPG, nie ma więc niczego dziwnego w tym, że deweloperzy do dziś usuwają pomniejsze błędy i poprawiają balans poszczególnych elementów. Przy niektórych aktualizacjach studio inXile Entertainment stara się też dodawać nowe elementy. Tym razem dorzucono niedostępne wcześniej kostiumy oraz tryb turysty.

Jeśli chodzi o nowej kostiumy w Wasteland 3, patch 1.3.0 wprowadza ubiory inspirowane stylem Robots and Rangers. Kostiumy są oczywiście darmowe, a zatem nie trzeba się jakoś przesadnie starać, aby móc skorzystać z nich we własnej drużynie. Są one oczywiście całkiem ciekawie stylizowane i sprawiają, że ekipa głównego bohatera będzie wyróżniać się na tle pozostałych frakcji. Zmienić możemy też włosy, brodę oraz spodnie.

Żeby było ciekawiej, do Wasteland 3 dodano Tryb Turysty - to specjalny poziom trudności poniżej do tej pory najniższego. Dzięki niemu gracze mogą przebrnąć przez główny wątek fabularny i nie utknąć na żadnym pojedynku. Jest to o tyle ważne, że starcia w Wasteland 3 potrafią być wymagające. Nie są oparte bowiem na zręczności, ale umiejętności strategicznego, tudzież taktycznego myślenia.

Z innych zmian warto wymienić możliwość zdefiniowania klawiszy, które następnie jesteśmy w stanie wykorzystać do ustawiania wysokości kamery. Zmodyfikowano też sporo różnych drobniejszych rzeczy, jak np. pojedynek z Suncatcherem, który teraz powinien dynamiczniejszy, a jednocześnie nieco bardziej wymagający. Jeśli macie z nim problemy, pamiętajcie o naszym darmowym poradniku.

Wasteland 3 dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?