Plotka: Ubisoft+ może niebawem połączyć siły z Xbox Game Pass

Najnowsze doniesienia głoszą, że oferta abonamentowa Ubisoft+ wkrótce może połączyć się z Xbox Game Pass.

@ 29.12.2020, 16:00
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Plotka: Ubisoft+ może niebawem połączyć siły z Xbox Game Pass

Według Idle Sloth, który udostępnił artykuł o Xbox Worlds, osoby korzystające z Xbox Game Pass mogą uzyskać dostęp do platformy Ubisoft+ już w przyszłym roku.

Artykuł zawiera szczegółowe zestawienie 10 najpopularniejszych plotek dotyczących konsoli Xbox, z licznymi stwierdzeniami, takimi jak to, że Xbox ma przejąć firmę SEGA w przyszłym roku, że studio zabezpiecza prawa do publikacji dużej gry AAA, która pojawi się na rynku w 2021 roku i - podobno - Forza Horizon 5, Starfield i Wolfenstein 3 mają pojawić się w przyszłym roku wyłącznie na konsolach Xbox. Są to tylko plotki, ale wśród nich jest również wspomnienie o Ubisofcie i ich usłudze abonamentowej.

Jeśli chodzi o Ubisoft+, biorąc pod uwagę fakt, że we wrześniu 2020 roku Xbox Game Pass posiadał już ponad 15 milionów użytkowników, byłoby to dość sprytnym posunięciem. Konkurencyjna usługa EA Play jest obecnie dostępna na konsolach Xbox w ramach Game Pass (trzeba oczywiście opłacać osobny abonament), aczkolwiek osoby z subskrypcją Game Pass na PC muszą trochę poczekać.

Oczywiście wydawać by się mogło, że wprowadzenie kolejnej usługi do Game Passa to dobre posunięcie. Ubisoft to duży wydawca i producent, który w swoim portfolio ma mnóstwo wspaniałych gier i marek. Czy bylibyście zainteresowani grami tego producenta w usłudze Game Pass?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:11, 29.12.2020
Mnie osobiście żaden abonament nie robi po za PS plus na konsoli Dumny A połączenie abonamentu MS z Ubi nie będzie niczym zaskakującym biorąc pod uwagę, że obie firmy mają się ku sobie.
0 kudosdabi132   @   19:02, 29.12.2020
Ja sam nie ufam abonamentom. Ale jak widać chętnych na opłacanie Game Passa czy tego typu usług nie brakuje.