Hitman III - zwiastun skupiający się na rozgrywce

Zobaczcie m.in. sposoby dotarcia do celów oraz ich likwidację.

@ 09.12.2020, 12:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman III - zwiastun skupiający się na rozgrywce

Hitman III trafi do sprzedaży z początkiem przyszłego roku, a jeśli na nowe przygody Agenta 47 czekacie, to zerknijcie na najnowszy materiał filmowy, zajmujący się ich promocją.

IO Interactive opublikowało w sieci nowe wideo związane z Hitman III. Podczas seansu widzimy rozliczne sposoby, dzięki którym główny bohater projektu jest w stanie dostawać się do budynków. Chodzi m.in. o rozwiązanie siłowe, poszukiwanie alternatywnych dróg, a także hakowanie.

Świetnym sposobem na to, by gdzieś wejść, jest rzecz jasna skorzystanie z odpowiedniego przebrania, tudzież zdobycie zaproszenia. Możliwości jest naprawdę mnóstwo, a jeśli zdecydujemy się na opcję z wykorzystaniem bardziej bezpośredniej perswazji, za broń posłuży nam praktycznie wszystko.

Jak na cykl Hitman przystało, cele likwidować możemy na wiele różnych sposobów. Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy skorzystali z klasyków (pistoletu, strzelby, karabinu), ale możemy też wykazać się finezją i usunąć nieprzyjaciela np. za sprawą trucizny.

Premiera Hitman III zaplanowana została na dzień 20 stycznia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, Xboksie One, PlayStation 5 oraz Xboksie Series X/S. Cyfrowe wersje dla PS4 oraz Xboksa One będzie się dało za darmo zaktualizować do wydań dla PS5 i Xboksa Series X/S.

Na next-genach dostaniemy wsparcie rozdzielczości 4K, 60 klatek na sekundę, HDR oraz szybsze wczytywanie danych. Prócz tego dostrzeżemy różnice w zachowaniu przeciwników oraz liczebności tłumów.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgeass   @   13:44, 09.12.2020
Niby jest ta masa broni, różne sposoby, przebieranki... A na końcu ja w to gram tak, że biegam tylko w garniturze i każdego muszę pyknąć osobiście garotą, kończąc misję na cichym zabójcy. Tu nie będzie inaczej.
0 kudosLoczek3545   @   14:59, 09.12.2020
Zawsze lubiłem tę serię, ale mam wrażenie, że dużo się nie zmieniło od pamiętnej 47, czy Blood Money... Sam nie wiem na jakie zmiany czekam, co by mnie znów przyciągnęło na długie godziny, ale ewidentnie potrzebne są zmiany w Hitmanie Dumny . Oczywiście zagram, jak we wszystkie poprzednie części, ale nie czeka z jakimś większym entuzjazmem Smutny