Główny bohater Resident Evil: Village, Ethan Winters, trafia do wioski wbrew woli

Co ważne, w jego porwaniu jakąś rolę odgrywa Chris Redfield.

@ 16.10.2020, 12:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Główny bohater Resident Evil: Village, Ethan Winters, trafia do wioski wbrew woli

Resident Evil: Village zostało oficjalnie zapowiedziane jakiś czas temu, ale wiele detali na temat projektu wciąż jest niejasnych. Nieco światła na projekt rzuca najnowszy artykuł, jaki pojawił się na łamach czasopisma Famitsu.

Z przetłumaczonych fragmentów periodyku dowiadujemy się, że główny bohater Resident Evil: Village, Ethan Winters, trafia do tytułowej wioski za sprawą Chrisa Redfielda. Ethan zostaje tam zawleczony podobno wbrew jego woli, a na miejscu musi stawić czoła sekcie oraz różnym niebezpiecznym potworom.

W grze znajdujemy jakiegoś handlarza w płaszczu, chętnego do tego, by sprzedać nam różne przydatne przedmioty. Facet będzie pojawiał się w mocno nietypowych miejscach. Będzie on ważny zarówno dla wątku fabularnego, jak i protagonisty, Ethana.

Widziana na kilku wcześniejszych materiałach postać przypominająca wilkołaka, nie będzie się posługiwać żadnym językiem. Członkowie tej samej rasy będą jednak w jakiś sposób się komunikować i będą się trzymać większych grup. To czyni je bardzo niebezpiecznymi.

Premiera Resident Evil: Village zaplanowana została na 2021 rok, a grać będziemy na PC, PS5 oraz Xboksie Series X/S. Na razie nic nie wiadomo o wersjach dla obecnej generacji konsol.


Sprawdź także:
Resident Evil: Village

Resident Evil: Village

Premiera: 2021
PC, PS5, XBOX X/S

Resident Evil: Village to ósma pełnoprawna odsłona kultowej już serii przygodowych gier akcji. Za projekt, tradycyjnie, odpowiada wewnętrzne studio firmy Capcom, które zn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?