Czy Crash Bandicoot 4: It's About Time trafi na Xboksa Series X?

Crash Bandicoot 4: It's About Time może zadebiutować w niedługim czasie na konsoli Xbox Series X.

@ 05.10.2020, 21:08
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox x/s

Czy Crash Bandicoot 4: It's About Time trafi na Xboksa Series X?

Mamy dobre wiadomości dla fanów "rudego", którzy zdecydują się na zakup konsoli Xbox Series X. Crash Bandicoot 4: It's About Time prawdopodobnie pojawi się również na nowym sprzęcie Microsoftu.

Wpis dotyczący Crash Bandicoot 4: It’s About Time na łamach organizacji ESRB został zmieniony. Uzupełniono go o Xboksa Series X w sekcji platform, co może oznaczać, że przedsięwzięcie zmienia na next-genowy sprzęt giganta z Redmond.

Nadchodząca premiera dla Xbox Series X może implikować również istnienie wariantu dla PlayStation 5. Pamiętajmy, że nie ma obecnie umowy o wyłączność platformową na ten tytuł. Ani deweloper, Toys for Bob, ani wydawca, Activision, nie powiedzieli do tej pory nic o wersji na nową generację.

ESRB ujawniło kilka wersji gier w przeszłości, w tym takie produkcje, jak Ratchet & Clank: Into the Nexus na PS Vita, czy istnienie portu Metal Gear Solid na PC. Więc potraktujcie to jako plotkę, dopóki next-genowe wersje Crasha nie zostaną faktycznie ujawnione.

Tak czy owak, z pewnością byłaby to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy projektem są zainteresowani, ale nie do końca rozpatrują granie w nią na starych sprzętach. Czy należysz do tego grona?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   08:31, 06.10.2020
Nie wiem, na ile jakość ewentualnej wersji next-genowej będzie wyższa akurat w tej grze, bo Crash raczej nie zbliża się tak mocno do animacji Pixara, co Ratchet & Clank, więc pewnie nawet w trybie kompatybilności wstecznej zaprezentuje się w porządku.
0 kudosGuilder   @   09:55, 06.10.2020
A gdzie nowy CTR na PC-ta, ja się pytam? Smutny