Crash Bandicoot 4: It's About Time (PS4) - okladka

Crash Bandicoot 4: It's About Time (PS4)

Premiera:
02 października 2020
Premiera PL:
02 października 2020
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Crash Bandicoot 4: It's About Time (PS4)
Materdea @ 16:46 11.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 5h 0min

+ czaswięcej

Crash Bandicoot 4: It's About Time to pełnoprawny powrót marki popularnych, zręcznościowych gier platformowych 3D od blisko dekady. Tytuł znów oferuje nam wcielenie się w sympatycznego jamraja Crasha i przeżycie zwariowanych oraz niezapomnianych przygód. Tym razem za projekt odpowiada studio Toys for Bob, a wydało je pod auspicjami firmy Activision.

Fabuła Crash Bandicoot 4: It's About Time rozgrywa się zaraz po wydarzeniach z Crash Bandicoot 3: Warped. Neo Cortex, Dr. N. Tropy i Uka Uka zostali uwięzieni na całe dziesięciolecia z powodu swoich występków, ale teraz udało im się zbiec poprzez kontinuum czasoprzestrzenne. Wcielając się w postać Crash, który tym razem ma partnerkę w postaci innego reprezentanta gatunku jamrajów, Coco, musimy powstrzymać złoczyńców i ocalić wszechświat, odnajdując cztery Maski Kwantowe i naginając reguły rzeczywistości.

Rozgrywka Crash Bandicoot 4: It's About Time wraca korzeniami do swoich początków, trzymając się kanonu gatunku. Do dyspozycji dostajemy dziesiątki zróżnicowanych oraz przepełnionych kolorami lokacji, które wypakowane są przeszkodami, pułapkami, znajdźkami oraz zagadkami środowiskowymi. Naszym zadaniem jest przejście każdej z nich i odkrywanie tajemnic oraz fabuły, przyjmującej formę przerywników filmowych. Wśród grywalnych postaci oprócz Crasha znaleźli się jego kompanka, Coco, a także Neo Cortex, nasz antagonista. Każda z postaci posiada inne umiejętności potrzebne do ukończenia levelu.

PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Screeny z Crash Bandicoot 4: It's About Time (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswojteklog   @   11:27, 11.08.2022
Ukonczylem i polecam, fajnie to zrobili Uśmiech