Rabat 100 zł na Xbox Series X lub PlayStation 5 w X-Kom

Sklep oferuje zniżkę 100 zł na nowe konsole za zapisanie się do newslettera.

@ 14.09.2020, 12:48
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5, xbox x/s

Rabat 100 zł na Xbox Series X lub PlayStation 5 w X-Kom

Sklep X-Kom przygotował ciekawą promocję dla planujących zakup konsoli PlayStation 5 lub Xbox Series X. Otóż po zapisaniu się do newslettera otrzymamy kod dający zniżkę 100 zł na zakup urządzenia. Co zrobić aby otrzymać takowy bon?

Wystarczy wejść na specjalną podstronę, wpisać swoje imię oraz e-mail, a następnie wybrać interesujące nas urządzenie (lub nie wybierać, jeśli nie jesteśmy jeszcze przekonani który sprzęt wybrać). Przed premierą PlayStation 5 lub Xbox Series X na naszą skrzynkę trafi kod, który zrealizujemy przy zakupie konsoli. Obniży on finalną cenę urządzenia o 100 zł.

Promocja wydaje się ciekawa, ale miejmy nadzieję, że nie będzie to zrobione na zasadzie takiej, że sklep po prostu wystawi sprzęt o kilkadziesiąt złotych drożej, niż sugeruje producent. Nie powinno mieć to jednak miejsca, bowiem już teraz w ofercie X-Kom jest dostępna oferta z Xbox Series X za sugerowane 2249 zł. Konsoli nie da się jednak jeszcze zakupić, ale już 22 września oficjalnie wystartują pre-ordery, więc pojawi się wówczas taka możliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?