Remnant: From the Ashes za darmo w Epic Games Store

Tytuł będzie można zaciągnąć bez jakichkolwiek opłat już w tym tygodniu.

@ 10.08.2020, 12:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Remnant: From the Ashes za darmo w Epic Games Store

Już w najbliższy czwartek w sklepie Epic Games dostępna będzie za darmo kolejna produkcja. Tym razem bez żadnych dodatkowych opłat będzie można zgarnąć Remnant: From the Ashes.

Remnant: From the Ashes to oczywiście nie jedyny tytuł, który pojawi się w sklepie Epic Games w czwartek. Drugim projektem będzie The Alto Collection.

Jeśli chodzi o założenia Remnant, mamy do czynienia z produkcją będącą reprezentantem gatunku soulslike. Jest to więc projekt o mocno podkręconym poziomie trudności, a całkowitą ciekawostką jest to, że to shooter.

W Remnant: From the Ashes można grać albo w pojedynkę albo w trybie współpracy, w którym wspólnie ze znajomymi jesteśmy w stanie przebrnąć przez główny wątek fabularny.

The Alto Collection to natomiast dwie zręcznościówki, które zadebiutowały pierwotnie na urządzeniach mobilnych.

Pamiętajcie: oba tytuły dostępne będą od czwartku. Do tej pory za darmo zgarnąć możecie Wilmot’s Warehouse oraz 3 out of 10.


Sprawdź także:
Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes

Premiera: 20 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Remnant: From the Ashes to przygodowa gra akcji utrzymana w postapokaliptycznym klimacie z elementami hack & slasha oraz strzelanki, opracowana przez studio Gunfire Games...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?