Microsoft Flight Simulator - premiera na PC 18 sierpnia, również w Xbox Game Pass

Microsoft ogłosił w końcu, że magnum opus Asobo Studio - Microsoft Flight Simulator - zadebiutuje na komputerach osobistych 18 sierpnia. Premiera odbędzie się również w usłudze Xbox Game Pass.

@ 14.07.2020, 10:32
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Microsoft Flight Simulator - premiera na PC 18 sierpnia, również w Xbox Game Pass

Niemal równo rok od zapowiedzi Microsoft Flight Simulator na targach E3 2019, Microsoft ogłosił, że tytuł Asobo Studio ukaże się na rynku w pełnej wersji 18 sierpnia tego roku! Jeszcze 30 lipca zaś wystartują zamknięte beta-testy gry.

Microsoft poinformował graczy (wraz z najnowszym zwiastunem), że premiera oczekiwanego symulatora lotnictwa od Asobo Studio zadebiutuje za niespełna miesiąc. Termin tyczy się wyłącznie wersji dedykowanej komputerom osobistym. Wydawca ogłosił jednocześnie, że Microsoft Flight Simulator dostępny będzie na premierę w abonamencie Xbox Game Pass.

Dzieło Asobo Studio może pochwalić się niemal fotorealistycznym odwzorowaniem otoczenia - a mówimy tutaj o całej kuli ziemskiej i blisko 40 największych lotniskach! Nie udałoby się to, gdyby nie chmura i przechowywane w niej niektóre dane. Gra potrzebuje połączenia sieciowego nie tylko by uprzykrzyć życie graczom, ale przede wszystkim do poprawnego działania - produkcja bowiem szereg elementów doczytuje z serwerów Microsoftu.

Microsoft Flight Simulator ukaże się na rynku w trzech edycjach - każda zawierająca inną ilość lotnisk oraz samolotów. W wariancie Standard otrzymujemy 20 samolotów i 30 lotnisk; w Deluxe odpowiednio 25 i 35, zaś w najdroższej (kosztującej blisko 475 złotych!) 30 i 40.

Waszej uwadze poświęcamy również dokładne przestudiowanie wymagań sprzętowych Microsoft Flight Simulator, bowiem deweloperzy udostępnili trzy warianty ustawień - minimalne, rekomendowane oraz idealne.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?