Microsoft Flight Simulator (PC) - okladka

Microsoft Flight Simulator (PC)

Premiera:
18 sierpnia 2020
Premiera PL:
18 sierpnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Microsoft Flight Simulator (PC)
Dirian @ 16:43 24.06.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Microsoft Flight Simulator to symulator lotu opracowany przez wewnętrzne studio Microsoftu przy współpracy z Asobo Studio.

Gra jest obszernym symulatorem lotu, będąc pełnoprawnym następcą Microsoft Flight Simulator X z 2006 roku. Rozgrywka nastawiona jest przede wszystkim na realizm, co objawia się szczegółowym odwzorowaniem każdej z licznych dostępnych maszyn. Samoloty są w pełni licencjonowane, a Microsoft przy tworzeniu ich wirtualnych modeli współpracował z szeregiem ekspertów w dziedzinie lotnictwa czy działania urządzeń pokładowych.

Twórcy przygotowali szereg maszyn do wyboru, od mniejszych samolotów aż po potężne modele pasażerskie na kilkaset osób czy też odrzutowce. Każda maszyna zachowuje się inaczej i konieczne będzie jej opanowanie.

Do tworzenia wirtualnej Ziemi twórcy korzystali z map satelitarnych. Na potrzeby Microsoft Flight Simulator zaangażowano Microsoft Azure, specjalną platformę obliczeniową oferującą dostęp do danych w chmurze - dzięki temu udało się przygotować fantastyczną i bardzo szczegółową oprawę wizualną, poprzez przechowywanie części plików graficznych w chmurze.

Gra wspiera liczne kontrolery, w tym joysticki, a także umożliwia tworzenie i korzystanie z modyfikacji.

Wymagania: Twórcy gry Microsoft Flight Simulator ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Microsoft Flight Simulator (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgeass   @   17:00, 27.08.2020
Wyczesana gierka Szczęśliwy
Trochę skomplikowane sterowanie na padzie, bo konieczne jest wspomaganie się klawiaturą (chyba Dumny ). A przynajmniej jeszcze nie umiem wszystkiego robić z pada.
Grafika robi wrażenie, ukształtowanie terenu jest zrobione mega, rozstaw budynków odpowiada rzeczywistości (sprawdzałem na mojej pipidówie i wszystko się zgadza), aczkolwiek oczywiście same budynki są wygenerowane z przypadkowych assetów. Nie ma mowy więc o tym, że coś wygląda identycznie jak gdzieś tam na jakieś małej wsi. Ale jeśli jakiś budynek stoi w tym miejscu, to i w grze tam coś będzie. Jestem pod mega wrażeniem.
0 kudosfebra1976   @   18:38, 27.08.2020
Pattzyłem na steam i albo niedowidzę, albo nie ma dema. Jest takie cuś dostępne?
0 kudosgeass   @   18:46, 27.08.2020
Cytat: febra1976
Pattzyłem na steam i albo niedowidzę, albo nie ma dema. Jest takie cuś dostępne?

Na Steam? Nie mam pojęcia. Ja mam grę na Steamie, ale kupiłem. Na karcie gry nie widziałem przycisku "Pobierz Demo" czy coś w tym stylu. Natomiast jak nigdy nie korzystałeś z Xbox Game Pass możesz wziąć na miecha za 4 zł. Tam możesz sobie ograć pełną wersję.