Microsoft Flight Simulator chwali się 10 milionami graczy

Xbox pochwalił się, że Microsoft Flight Simulator ma już 10 milion graczy.

@ 08.12.2022, 11:37
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Microsoft Flight Simulator chwali się 10 milionami graczy

Microsoft pochwalił się, że Microsoft Flight Simulator zebrał już dookoła siebie 10 milionów aktywnych graczy. Z innych udostępnionych danych wynika, że wirtualni piloci wykonali ponad 500 milionów lotów i przelecieli ponad 40 miliardów mil. Liczba ta odpowiada 10 milionom podróży dookoła Ziemi i 200 podróżom w obie strony z Ziemi na Słońce.

Od premiery gry, 27 miesięcy temu, doczekała się ona łącznie 27 aktualizacji. Ostatnio marka dodatkowo obchodziła 40. rocznicę wraz z wydaniem Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary Edition.

Ostatnia aktualizacja zawiera cztery klasyczne lotniska komercyjne, dziesięć lotnisk szybowcowych, 12 nowych samolotów, 14 heliportów, 20 klasycznych misji z przeszłości serii i nie tylko. Oferuje ona ponadto update odtwarzający pięć miast w Niemczech.

Microsoft podkreśla, że ma „ekscytujące plany” na rok 2023 i kolejne lata, co oznacza, że można spodziewać się dodatkowych aktualizacji i kolejnych dodatków już wkrótce.

Microsoft Flight Simulator jest dostępny na Xboksach Series X/S i PC z Xbox Game Pass, PC Game Pass i Steam, a także na Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?