Plotka: Microsoft pokaże gry dla Xboksa Series X za około 3 tygodnie

Poznaliśmy dokładną datę kolejnej prezentacji tytułów giganta z Redmond.

@ 02.07.2020, 10:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox one, xbox x

Plotka: Microsoft pokaże gry dla Xboksa Series X za około 3 tygodnie

Microsoft wciąż nie przedstawił niczego konkretnego, jeśli chodzi o gry dedykowane konsoli Xbox Series X, ma się to jednak zmienić niebawem. Na to przynajmniej wychodzi z najnowszych doniesień w temacie.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Microsoft planuje prezentację gier dla Xboksa z serii X na  tydzień w okolicy 20 lipca bieżącego roku - tak twierdzi redaktor Jeff Grub z VentureBeat, wrzucając kilka krótkich notek na Twitterze.

Plotkę potwierdziła dodatkowo redakcja VGC, która dowiedziała się, że wydarzenie zaplanowano dokładnie na dzień 23 lipca. Nie ujawnia ono oczywiście informatora, który przekazał im tę informację.

W trakcie prezentacji mamy zobaczyć gry przeznaczone dla nowej platformy Microsoftu, opracowywane przez studia należące do giganta z Redmond. Spodziewamy się zatem prezentacji kolejnego Halo, może Fable 4, a także nadchodzącego Perfect Dark.

Wszystkie doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?