The Last of Us: Part II nie otrzyma fabularnego DLC

Twórcy nie mają żadnych planów, jeśli chodzi o rozszerzenie.

@ 26.06.2020, 10:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

The Last of Us: Part II nie otrzyma fabularnego DLC

The Last of Us: Part II jest już dostępne w sklepach. Projekt przyciągnął do siebie spore grono graczy, pobijając m.in. wiele rekordów sprzedażowych w Wielkiej Brytanii, a jeśli po jego ukończeniu będziecie chcieli więcej, mamy niestety złe wieści.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, The Last of Us: Part II nie otrzyma żadnego DLC - na razie przynajmniej nie ma żadnych planów w tej kwestii. Pierwsza część cyklu otrzymała dodatek Left behind, ale w przypadku "dwójki" na razie nic podobnego nie jest opracowywane.

Brak ewentualnego rozszerzenia potwierdził kreatywny dyrektor The Last of Us: Part II, Neil Druckmann. Rozmawiał on z redakcją Kinda Funny, a w trakcie wywiadu zapytany został o DLC. Powiedział wówczas, że Naughty Dog na razie nie ma żadnych planów w temacie.

Druckmann zapytany został też o tryb rozgrywek wieloosobowych. W tym przypadku nie chciał on niczego powiedzieć, a w związku z tym nie wiadomo czy jest on w planach i trafi do gry w późniejszym terminie, czy twórcy z niego po prostu zrezygnowali.

The Last of Us: Part II dostępne jest obecnie wyłącznie na PlayStation 4. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup, pamiętajcie o naszej recenzji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?