Premiera Horizon II: Forbidden West nastąpi prawdopodobnie w 2021 roku

Taki termin przewidują przynajmniej deweloperzy projektu.

@ 17.06.2020, 21:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Premiera Horizon II: Forbidden West nastąpi prawdopodobnie w 2021 roku

Horizon II: Forbidden West było jedną z najważniejszych gier zaprezentowanych w specjalnej transmisji poświęconej tytułom dla konsoli PlayStation 5. Mimo że daty premiery projektu nie ujawniono, znamy przybliżony termin jego debiutu.

W krótkim materiale dotyczącym Horizon II: Forbidden West, deweloperzy ujawnili, że kolejny rozdział opowieści Aloy będziemy mogli poznać prawdopodobnie w 2021 roku. Takie są przynajmniej założenia deweloperów oraz wydawcy, firmy Sony.

Z innych ciekawostek, dowiedzieliśmy się, że wielki świat Horizon II: Forbidden West pozbawiony będzie jakichkolwiek ekranów wczytywania. Nawet restart od ostatniego punktu kontrolnego ma być "błyskawicznie szybki", choć w tym przypadku krótkie ładowanie danych może wystąpić.

Guerrilla Games zapowiada nieco większą mapę, w stosunku do pierwowzoru, a w trakcie eksploracji natrafimy na jeziora oraz rzeki, do których będzie się dało wejść i pływać. Oczywiście nie zabraknie też nowych maszyn do okiełznania, tudzież zniszczenia.

Ważną rolę w Horizon II: Forbidden West odgrywać mają też plemiona, co było w sumie obecne w "jedynce". Często natrafiać będziemy na osoby z innych osad, a interakcja z nimi nie zawsze będzie przyjacielska. Czasem konieczne będzie pojedynkowanie się.

Żeby nie było zbyt łatwo, krainę, w której toczy się akcja gry dotknęła choroba, niszcząca rośliny i zwierzęta, a w rezultacie odpowiedzialna za głód pośród plemion. Sytuację dodatkowo skomplikuje oszalała pogoda, powodująca potężne sztormy i niszcząca plony.

Horizon II: Forbidden West dostępne będzie wyłącznie na PlayStation 5. Premiera, jeśli wszystko pójdzie dobrze, nastąpi w 2021 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   13:14, 18.06.2020
Sony już szykuje petardy na nową generację. Ja w pierszego Horizona nie grałem. Trzeba będzie kiedyś wypróbować
0 kudosMicMus123456789   @   15:24, 18.06.2020
Fajnie by było zagrać już w przyszłym roku tylko, że rok jest długi więc może być, że premiera będzie i w grudniu Dumny