Kuźnia Kaer Morhen przygotowała replikę srebrnego miecza Geralta

Jeśli dysponujecie funduszami, miecz możecie sobie oczywiście zamówić.

@ 04.02.2020, 11:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Kuźnia Kaer Morhen przygotowała replikę srebrnego miecza Geralta

Kuźnia Kaer Morhen stworzyła dokładną replikę srebrnego miecza Geralta z Rivii, a jeśli chcecie zobaczyć to wyjątkowe dzieło, spójrzcie na zamieszczone poniżej obrazki. Miecz pochodzi z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Wspomniany na początku wiadomości warsztat prowadzony jest przez Artura Wysockiego. Mężczyzna otrzymał od firmy CD Projekt licencję, dzięki czemu jest on w stanie tworzyć oręż, który znajdujemy w grach z cyklu Wiedźmin.

Na srebrnym mieczu Geralta, wykonanym z lekkiej stali 50HF pokrytej 1 mm srebra, znajdziecie oczywiście wszystkie detale widoczne w trzeciej części przygód Wiedźmina. Na ostrzu jest też inskrypcja: "Dubhenn haern am glândeal, morc’h am fhean aiesin", która - w wolnym tłumaczeniu - oznacza "Mój blask przecina mrok, moje światło rozpędza cienie".

Miecze powstają na indywidualne zamówienie, a kosztują od 400 do 900 euro (1600 - 3600 zł). Ten konkretny miecz nabyć można w trzech wersjach: bitewnej (naostrzonej), nieco grubszej (treningowej) oraz tępej. Każda wersja waży około 1,4 kg i jest długa na 122 cm. Głownia miecza ma około 90 cm.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:47, 04.02.2020
Zacny miecz, tak samo jak cena Dumny