Life is Strange 3, jeśli powstanie, przedstawi nam losy całkiem nowych bohaterów

Twórcy nie chcą wracać do postaci, dookoła których toczyły się opowieści z Life is Strange oraz Life is Strange 2.

@ 19.12.2019, 12:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Life is Strange 3, jeśli powstanie, przedstawi nam losy całkiem nowych bohaterów

Wydane do tej pory dwie części serii Life Is Strange przedstawiały nam losy całkiem innych bohaterów. Jeśli kiedykolwiek powstanie "trójka", zaprezentuje nam ona historię jeszcze innych protagonistów - potwierdzili to sami deweloperzy.

Z twórcami cyklu, studiem Dontnod, rozmawiała redakcja portalu Gamespot. W trakcie wywiadu padło pytanie o potencjalną kontynuację oraz o to, czy zobaczymy w niej dalsze losy bohaterów, których poznaliśmy w pierwszej i drugiej odsłonie Life Is Strange. Okazało się, że nie ma na to szans.

"Nie wiemy co będziemy teraz robić, ponieważ gra właśnie trafiła do sprzedaży. Nie wiemy jaka będzie nasza kolejna przygoda, ale mamy kilka pomysłów oraz tematów, które chcielibyśmy poruszyć. Naprawdę nie wiemy jednak co będzie naszą następną grą. Możemy Was natomiast zapewnić, że przygoda Max i Chloe z Life is Strange dobiegła końca. To samo, jeśli chodzi o Seana i Daniela - ich opowieść także jest skończona. Może kiedyś ich jeszcze zobaczymy, ale...".

"Widzieliście odrobinę Max i Chloe w Life is Strange 2, więc oczywiście, jeśli przygotujemy kolejne Life is Strange, jest to możliwe, to współdzielone uniwersum. Ale jako pełnoprawna opowieść, te gry mają początek i zakończenie, chcemy prezentować nowe postaci, nowe tematy i nowy sposób opowiadania".

Life Is Strange 2 niedawno otrzymało ostatni rozdział opowieści Seana i Daniela. Z powyższego wynika, że deweloperzy projektu nie są jeszcze w stanie powiedzieć nam nad czym będą pracować w najbliższym czasie, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   12:38, 19.12.2019
Podoba mi się takie podejście.
0 kudosMaterdea   @   13:26, 19.12.2019
Cytat: TheCerbis
Max to dziewczyna. Uśmiech
Prawda to. Wybacz Marcinowi, z racji wieku jego pamięć już szwankuje i wiele rzeczy zapomina. Uśmiech
0 kudosTheCerbis   @   14:12, 19.12.2019
Racja, niekiedy zapominam, że ojciec Miasta może miewać już starczą niewydolność pamięci... :>