Bardzo możliwe, że powstaje kolejne Life is Strange

Ogłoszenie o pracę sugeruje, że deweloperzy serii Life is Strange mogą przygotowywać kolejną jej część.

@ 23.11.2022, 17:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Bardzo możliwe, że powstaje kolejne Life is Strange

Marka Life is Strange cieszy się całkiem sporą popularnością. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że deweloperzy ze studia Deck Nine przygotowują kolejną jej odsłonę. Oficjalnej zapowiedzi w temacie na razie nie mamy, ale za kontynuacją przemawia pewne ogłoszenie o pracę.

Jak dostrzegła redakcja Veryaligaming, studio Deck Nine opublikowało ostatnio kilka interesujących ogłoszeń o pracę, z czego dwa zostały już usunięte. Wszystkie sugerują natomiast, że ekipa rozpoczęła pracę nad kolejną grą z cyklu Life is Strange.

Wśród poszukiwanych pracowników jest Starszy Projektant, a w ogłoszeniu na to stanowisko możemy przeczytać, że potencjalny kandydat będzie się zajmował "niezapowiedzianą grą AAA z gatunku przygodówek". Także w tym ogłoszeniu napisano, że będzie to "następna gra nastawiona na narrację", oferująca "nieliniową strukturę".

Doniesienia w temacie będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco, a na koniec wspomnę, że Deck Nine współtworzy obecnie z Teeltale Games grę pt. The Expanse: A Telltale Series.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   18:54, 23.11.2022
Life is strange było fajną grą, chciałbym nową część byle trzymała ona poziom pierwszych części.
1 kudosBarbarella.   @   21:42, 23.11.2022
No wyłoniłam przy tej grze sporo łez. Nie cierpię seriali ale tutaj gdyby scenarzyści mieli jakiś fajny pomysł na kontynuację to biorę.