Ujawniono datę premiery konsolowego Pillars of Eternity II: Deadfire

Gra trafi do sprzedaży w specjalnej, bogatszej wersji, Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition.

@ 05.12.2019, 11:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Ujawniono datę premiery konsolowego Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire to jedno z najlepszych klasycznych RPG ostatnich lat. Projekt do tej pory dostępny był tylko na PC (wymagania), ale już niebawem trafi również w ręce posiadaczy konsol bieżącej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksa One.

W przypadku konsolowego wydania Pillars of Eternity II: Deadfire mamy do czynienia ze specjalną kompletną wersją gry, czyli tzw. Ultimate Edition. Wariant ten będziemy w stanie ograć już niebawem, albowiem jego premierę ustalono na dzień 28 stycznia 2020 roku.

Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition kupimy na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Jak na razie nie wiemy niestety kiedy do zabawy będą mogli dołączyć posiadacze Nintendo Switch, albowiem w tym przypadku studio Obsidian Entertainment milczy.

Więcej na temat Pillars of Eternity II: Deadfire znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii. Mieliśmy też dla Was zwiastun, ale został usunięty ze względu na błąd. Niebawem pojawi się jego poprawiona wersja, a wówczas zaktualizujemy niniejszą wiadomość.


Sprawdź także:
Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire

Premiera: 08 maja 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Pillars of Eternity II: Deadfire to kontynuacja licznie nagradzanej nowej marki RPG z 2015 od studia Obsidian Enteretainment. Pillars of Eternity II: Deadfire kontynuuje ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?