Pillars of Eternity II: Deadfire - zwiastun edycji konsolowej

Pillarsy żeglują na konsole.

@ 16.01.2020, 12:45
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch, ps4, xbox one

Pillars of Eternity II: Deadfire - zwiastun edycji konsolowej

Mocno niedocenione Pillars of Eternity II: Deadfire już 28 stycznia zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.  Z tej okazji twórcy mają dla nas premierowy zwiastun.

Druga część Pillars of Eternity swoją pierwotną premierę miała na PeCetach, w maju 2018 roku. Tytuł sprzedał się jednak poniżej oczekiwań, mimo bardzo wysokich not zebranych w recenzjach (88 punktów na metacritic.com). Ogólne wyniki sprzedażowe ma szansę podszlifować zbliżająca się właśnie wersja na konsole.

Już 28 stycznia gra trafi na PS4 oraz XOne, a w planach jest też  wersja na Nintendo Switch. Tutaj nie podano jednak konkretnego terminu, ale już teraz można składać pre-ordery, więc pewnie to kwestia maksymalnie kilku miesięcy.

Niezależnie od platformy, gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy).


Sprawdź także:
Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity II: Deadfire

Premiera: 08 maja 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Pillars of Eternity II: Deadfire to kontynuacja licznie nagradzanej nowej marki RPG z 2015 od studia Obsidian Enteretainment. Pillars of Eternity II: Deadfire kontynuuje ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?