Zapowiedziano Planet Coaster na Xboksa One

Niebywale popularna gra ekonomiczna zadebiutuje na konsoli Microsoftu.

@ 15.11.2019, 00:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Planet Coaster dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli tematyka Was przyciąga, ale macie tylko Xboksa One, wiedzcie, że niebawem zadebiutuje ono również na Waszej platformie.

W trakcie X019 firma Microsoft opublikowała zwiastun, z którego dowiadujemy się, że Planet Coaster będzie dostępne na Xboksie One. Konkretnej daty premiery nie ujawniono, ale zdradzono, że grać będziemy latem 2020 roku.

W Planet Coaster, jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się budową kolejek górskich. Przy okazji dbamy też o różne inne atrakcje parków tematycznych, starając się oczywiście zapewnić odwiedzającym jak najwięcej rozrywek.

Tym co wyróżnia Planet Coaster, jest zaawansowana fizyka oraz bogaty edytor, oferujący naprawdę wiele możliwości tworzenia kolejek górskich. Koniecznie rzućcie okiem na poniższy film i pamiętajcie o przyszłorocznej premierze.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?