Wasteland 3 z nowym zwiastunem oraz datą premiery

Firma Microsoft ujawniła wreszcie datę premiery Wasteland 3.

@ 15.11.2019, 09:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wasteland 3 z nowym zwiastunem oraz datą premiery

Wasteland 3 zapowiada się na jedną z najlepszych gier RPG przyszłego roku. Nowe dzieło studia inXile otrzymało właśnie interesujący zwiastun, a przy okazji poznaliśmy jego datę premiery.

Zacznijmy od filmu, który znajdziecie poniżej. Prezentuje on fragmenty rozgrywki z Wasteland 3, a przy okazji w całkiem ciekawy sposób nakreśla wątek fabularny przedsięwzięcia. Dowiadujemy się bowiem o idylli, jaką był rok 1987 oraz o tym, jak świat wygląda obecnie. Bohaterowie, walcząc z agresorem, będą chcieli przywrócić zamierzchłe czasy.

Jeśli chodzi o datę premiery Wasteland 3, ustalono ją na dzień 19 maja 2020 roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W przypadku Xboksa, możliwa będzie zabawa w ramach inicjatywy Xbox Game Pass.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?