Mortal Kombat 11 - Sindel szaleje w najnowszym zwiastunie nadchodzącego DLC

Śmiercionośna Sindel pokazuje pazury, i to dosłownie, w najnowszym trailerze z okazji rozszerzenia DLC z jej udziałem.

@ 14.11.2019, 22:02
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

Mamy wiadomość dla fanów mordobicia od NetherRealm, czyli Mortal Kombat 11. W grze już niebawem będziecie mogli złoić przeciwników niebezpieczną Sindel.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach Mortal Kombat, zestaw ruchów Sindel w MK11 koncentruje się głównie na użyciu jej krzyku banshee oraz zdolności do walki włosami. Ma też do dyspozycji szczupaka, którego używa, by bez końca dźgać przeciwników.

Jeśli chodzi o wygląd Sindel, wydaje się, że jest postacią, która potrafi szybko pokonywać duże odległości. Wygląda również jak ktoś, kogo chcesz trzymać prosto przed przeciwnikiem, ponieważ większość jej ruchów wydaje się być na krótkodystansowych.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku o Sindel poniżej. Obecnie Mortal Kombat 11 jest dostępne na Xbox One, PlayStation 4, PC (wymagania), Switch, a wkrótce zawita w Google Stadia. Jeśli chodzi o samą Sindel, zostanie dodana do gry jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 26 listopada.


Sprawdź także:

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?